هویت ما

درباره

بفرست

هنر، مجموعه‌ای از آثار یا فرآیندهای ساخت انسان است که برای اثرگذاری بر احساسات و هوش انسانی یا به‌ منظور انتقال یک مفهوم، خلق می‌شود. اَمر هنری همیشه با زیبایی همراه نبوده ولی همواره با خلاقیت انسان همراه بوده است. همچنین می‌توان گفت هنر، توانایی و مهارت آفریدن زیبایی است. شرکت هنر آزاد فردا برای ایجاد تاثیر بر احساسات و انتقال مفهوم خلاقیت در تلاش هست با حمایت از طراحان مد و لباس ، فضایی مدرن را ایجاد کند تا در کنار آن آثار هنری آفریده شده را به نمایش بگزارد.

هویت ما

پشت برند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

داستان ما

فروشگاه بفرست

ما در ابتدا تصمیم بر این داشتیم بفرست سایتی با محوریت فروش مدل کسب‌وکار آمیختگی از بازارگاه مجازی و خرده‌فروشی باشد ولی در ادامه با شرایط پیش آمده در مورد فضای مجازی و مشکلات پیرامون آن و کمک به شاغلین فعال و مطرح در آن پلتفرم تصمیم به تغییر سبک در شروع کار دادیم. شروع فعالیت را با طراحان مد و لباس که شیوه متمایز و امکان گروه‌بندی آثار در دسته‌های مرتبط را فراهم می کند فراهم کردیم. امیدواریم در بفرست بتوانیم به وسعت سلیقه های کاربران همراهشان باشیم.

هویت ما

از متخصصان آشپزخانه گرفته تا متخصصان سطح بالا داخلی

زیرا صنعتگری بیش از هر روندی زنده مانده است

سخن بزرگان هنر مد و لباس

الکساندر مک کویین

” فشن باید فرمی از رهایی باشد، نه فرمی از حبس و حس زندانی بودن.”
[ این سخن از این طراح مد ارزش بسیار زیادی دارد زیرا امروزه معیارهای زیبایی به شدت سفت و سخت هستند و بیشتر حس زندانی بودن می‌دهند تا اینکه شما را رها و آزاد سازند. ]

عزدین آلایا

“من لباس می‌سازم و زنان فشن را.”

کارل لاگرفلد

” فشن درباره تغییرات است و من تغییرات را دوست دارم.”

جیانی ورساچی

” به نظر من وظیفه یک طراح این است که تلاش کند تا قوانین و موانع را بکشند و کنار بزند.”

دایان فون فورستنبرگ

” من برای زنانی طراحی می‌کنم که عاشق زن بودن و جنسیت خود هستند.”

ژان پال گوتیه

” به نظر من فشن واقعی از دل چیزهایی که در جامعه در حال رخ دادن است به وجود می‌آید. برای آفریدن موضوعات جدید باید زمان درست را بشناسیم و نباید زودتر یا دیرتر انجام شود.”

کریستوبال بالنسیاگا

” یک طراح لباس باید یک معمار در طراحی، یک مجسمه‌ساز در فرم، یک نقاش در به کار بردن رنگ، یک موزیسین در هارمونی و یک فیلسوف برای رعایت تعادل باشد.”
[ سخنی که از این طراح مد خواندید را می‌توان از جنبه‌های زیادی مورد بررسی قرار داد. برای آفرینش یک لباس شما باید تقریبا همه کاره باشید و همه چیز را بدانید تا بتوانید بهترین اثر خود را خلق کنید. ]

فیبی فیلو

” زنان باید حق انتخاب و احساس خوب در چیزی که می‌پوشند داشته باشند.”

یک چشم انداز منحصر به فرد

من یک طراح مبل هستم که در طراحی صندلی و ترکیب پارچه تخصص دارد. طرحهای من در سراسر اروپا و ایالات متحده فروخته شده است و من با بزرگترین طراحان این صنعت کار کرده ام.

ما را دنبال کنید

تلفن / ایمیل

info[at]beferest.com
09922979342

ما را ملاقات کنید

تهران، شهرک راه آهن، بلوار شهید فرزاد مختاری، خیابان مولوی، مجتمع قائم فاز 2 - A، A فاز 2، طبقه: دوم، واحد: 22

در تماس باشید

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستم

در تماس باشید

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستم